Zajímavé

Vánoční zpravodaj FATYMu 2008

PM FATYM vydává pro farnost Jeníkov několikrát do roka Zpravodaj. Na tomto místě Vám nyní nabízíme vánoční číslo. V pdf formátu ke stažení zde! Download...

O čem si tentokrát můžete přečíst?
Litoměřická diecéze má nového biskupa. Stal se jím Mons. Jan Baxant. V našem Zpravodaji najdete krátce popsán jeho životopis a velmi zajímavé vysvětlení jeho znaku.
O Vánocích slavíme také svátek Svaté rodiny a v souvislosti s ním se zde otec Jindřich Čoupek zamýšlí nad manželstvím jako o "svátosti celoživotního poslání" a velkém daru pro život.
Dále si můžete přečíst o tom, co je to Bible a jak číst Boží slovo.
Paní Gita Salačová popisuje svoji zkušenost z účasti na seminářích a Petra Vaňková se zmiňuje o farním plese v Teplicích.
Zpravodaj také obsahuje nabídku duchovních cvičení na faře v Prosiměřicích na jižní Moravě, které letos sjednocuje heslo "Svatý Pavle, mečem sťatý, ať každý z nás chce být svatý!"
Nechybí ani "Něco veselého na závěr".


"Nezapomeňte objevit ten nejúžasnější vánoční dar: narozeného Božího Syna!"


ŠichoroviBible a růženec

Sdílet

| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 28. 12. 2008 | 3147 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.