Zajímavé

Sedmé číslo časopisu Milujte se!

MS! 7 Už se k vám dostalo 7. číslo časopisu Milujte se!? Jde o časopis pro novou evangelizaci, na jehož vydávání se FATYM podílí, a který vychází pod záštitou Sester Matky Terezy. Sedmé číslo má opět 64 stran a je celé k dispozici také i on-line na internetu.

Hlavním tématem tohoto čísla je příchod Boha k nám lidem.
Toto předvánoční číslo obsahuje články o umění čekat, o narození Božího Syna a o prostředí Betléma, o tom, že věda a víra nejsou v protikladu, ale navzájem se doplňují. Najdete zde také rozhovor s pražským světícím biskupem Václavem Malým a mnoho dalšího. Kromě toho obsahuje časopis také články a svědectví o manželství a čistotě.

Registrovaní čtenáři obdrží tentokrát jako přílohu publikaci Jak katolická církev budovala západní civilizaci. Máte-li zájem o její poslání, napište na adresu redakce: Časopis Milujte se!, 671 03 Vranov nad Dyjí 20, e-mail: redakce@milujte.se!

Na webu www.milujte.se najdete všechna čísla v PDF formátu (doporučujeme navštívit archiv dosud vydaných čísel časopisu Milujte se! ).
Na webu www.milujte se! je i možnost objednávek tohoto časopisu. Objednejte si i více čísel a používejte je k evangelizaci ve svém okolí, vždyť i k tomu je určen.
Časopis posíláme zdarma. Náklady na výrobu a distribuci jednoho výtisku, které činí přibližně 20,- Kč, jsou hrazeny výhradně z darů čtenářů.


Srdce - brambor

Sdílet

| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 04. 12. 2008 | 3647 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.