Zajímavé

Osmé číslo časopisu Milujte se!

Milujte se! 8 V těchto dnech vychází již osmé číslo časopisu Milujte se! Jde o časopis pro novou evangelizaci, na jehož vydávání se FATYM podílí, a který vychází pod záštitou Sester Matky Terezy. Osmé číslo má opět 64 stran a je celé k dispozici také i on-line na internetu. Ke stažení ve formátu PDF zde! Download...
Pro osmé číslo časopisu Milujte se! zvolila redakce jako hlavní téma velkou světici naší doby - Matku Terezu z Kalkaty.

Můžete si zde přečíst něco o cestě k jejímu povolání, o pomoci těm nejpotřebnějším a také několik myšlenek Matky Terezy o tom, jak najít víru v Boha.

Dále zde najdete články o žehnání, jak katolická církev budovala západní civilizaci, o misiích v Brazílii, rozhovor s otcem biskupem Karlem Herbstem a mnoho dalšího.
Kromě toho obsahuje časopis také články a svědectví o manželství a čistotě.

Na webu www.milujte.se najdete všechna čísla v PDF formátu (doporučujeme navštívit archiv dosud vydaných čísel časopisu Milujte se! ).
Na webu www.milujte se! je i možnost objednávek tohoto časopisu. Objednejte si i více čísel a používejte je k evangelizaci ve svém okolí, vždyť i k tomu je určen.
Časopis posíláme zdarma. Náklady na výrobu a distribuci jednoho výtisku, které činí přibližně 20,- Kč, jsou hrazeny výhradně z darů čtenářů.

Doporučujeme nejen mladým věkem či duchem, ale i všem ostatním.


Milujte se! 8

Sdílet

| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 20. 01. 2009 | 3784 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.