Zajímavé

Obraz

Otec a syn My všichni se musíme objevit před soudnou stolicí Kristovou, aby každý přijal odplatu za to, co vykonal, ať to bylo dobré či zlé.

Před mnoha lety navštívil jeden bohatý muž uměleckou galerii. Jeho pozornost zaujal působivý obraz. Představoval chudou ženu, obklopenou jejími dětmi. Úpěnlivě vztahuje ruce k jakémusi muži.Ale tvář toho muže je tvrdá. Její utrpení se jeho srdce nedotýká.

Návštěvník zůstal stát jako přirostlý v zemi. Na paměť mu přišel výjev z minulosti. Ve tváři muže poznal své vlastní rysy. Slzy ubohé ženy, kterou tehdy vykázal z jejího bytu, ho znovu obžalovávaly. Nemohla zaplatit nájem a on ji tvrdě s jejími dětmi vyhnal na ulici.

Není pochyb:Obraz nesl jméno syna oné ženy, z něhož se stal mezitím talentovaný umělec - malíř. Nyní byl ten bohatý muž postaven před vlastní skutky.Tento pohled pro něho byl nesnesitelný. Jak rád by tento obraz zničil!

Přichází den, ve kterém bude každý člověk stát před obrazem vlastních skutků. Dnes mohou být tmavé skvrny v našem životě ještě odstraněny vyznáním hříchů a vírou v Ježíše Krista. Ale ten, kdo Ho odmítá jako osobního Spasitele, bude před Kristovou soudnou stolicí konfrontován se všemi svými vinami.


Zpovědnice
Sdílet

| Autor: Jana Jičínská | Vydáno dne 12. 03. 2019 | 750 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.