Rodina

Jsme Boží děti

Valerie Miniúvaha P.Jiřího Mikuláška.Maminka je doma s malým dítětem. A má se co otáčet. Pere, vaří, umývá nádobí a občas mrkne na koberec, kde si hraje její maličké.
To ji nenechá nikdy dlouho v klidu: má žízeň, potřebuje se vyčůrat nebo chce pohladit a pochovat, když se udeří a bolí to.


Emilek


Ale někdy přijde jenom tak. Vyšplhá mamince do klína, obejme ji nebo se jen tak schoulí.
Nic neříká, ani nic nechce. Ani maminka nic neříká. To jsou ty nejkrásnější chvíle. Rozhovory beze slov. Jsou spolu a je jim dobře.


Obětí


Podobně by to mělo být i s naší modlitbou. Měli bychom vědět, že Bůh je stále někde nablízku a že za ním můžeme kdykoliv přijít se svými prosbami, bolístkami i strachy.

Že můžeme ale také přijít jen tak a nic neříkat. Schouleni do jeho milující náruče můžeme prožívat jeho blízkost. To je ta nejkrásnější modlitba.


náruč Boží


( Z knihy - PŘICHÁZÍ KRÁL)


Sdílet

| Autor: Jana Jičínská | Vydáno dne 13. 11. 2013 | 3939 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.