Boží doteky

Hluboké Mašůvky - svědectví

Hluboké Mašůvky - Lurdská jeskyně Dne 11.2. si připomínáme zjevení Panny Marie v nejznámějším poutím místě v Lurdech. Na tomto poutním místě Bůh koná skrze Pannu Marii zázraky. Málokdo má možnost se Lurd vypravit.
Nemusíme být smutní, i v naší zemi se nachází mnoho poutních míst, kde Bůh působí. Jedením z nich jsou Hluboké Mašůvky.
Jako náctiletá, jsem moc ráda putovala do Mašůvek. Neuměla jsem si představit první sobotu bez návštěvy tohoto poutního místa. Jak ale roky plynuly, postupně jsem přestala jezdit. Až v posledních letech pokud je to možné, tak na pouť jezdím a to i se svým synem. Ráda bych se s vámi podělila o milosti uzdravení, které se mu zde dostalo.


Hluboké Mašůvky - Lurdská jeskyněOd doby co začal chodit plavat (tj. od 2 třídy základní školy), tak ho trápily bradavice na chodidle. Po prvním výsevu, který se podařilo zlikvidovat pomocí vypalování dusíkem, pro jistotu přestal navštěvovat koupaliště, bazény. Chvilku měl klid, ale začaly se mu objevovat opět. Po několika měsíční likvidaci, kdy nic nezabíralo, jsme jeli na pouť do Mašůvek. Večer, když jsme šli spát mi syn povídá: "Mamko, mě ty bradavice zmizely."


Hluboké Mašůvky - mše svatáUž je to tři čtvrtě roku, a za tu dobu se mu už neobjevily. Chodí na střední školu, kde nemá možnost se přezouvat, takže podmínky pro jejich tvorbu jsou naprosto ideální. Ani jeden z nás se za jeho uzdravení v Mašůvkách nemodlil, předkládali jsem Bohu jiné pro nás důležitější trápení a těžkosti. Děkuji Bohu, že skrze tuto událost zasáhl do našeho života, že ukázal, jak milostiplné je toto poutní místo.


Hluboké MašůvkyVěřím,že zde Bůh skrze Marii dělá zázraky a to jak ty viditelné, tak i ty, které jsou našim očím skryté.
Hluboké Mašůvky - adoraceRáda bych povzbudila i Tebe, pokud máš možnost navštívit nějaké poutní místo neváhej. S důvěrou zde vše vlož před našeho Pána.
I pro Tebe má připravenou plnou náruč lásky, něhy, milostí...

Sdílet

| Autor: Marie Kopřivová | Vydáno dne 10. 02. 2019 | 1549 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.