Zajímavé

Film Ježíš v českém i anglickém znění na TV-MIS.cz

Film Ježíš podle lukášova evangelia - Ježíš káže z lodiMá být horší počasí a tak se možná rádi kouknete na film na internetu. Americký celovečerní film "Ježíš", který je natočený podle Lukášova evangelia je možno přehrát na TV-MIS.cz a to jak česky nadabovanou variantu (film Ježíš), tak i verzi v původním anglickém znění s anglickými titulky (film Jesus).

Za celou TV-MIS.cz (Internetová televize Maria Immaculata Mater Spei) vám přeji příjemný poslech a pokoukání. Já sám se nejraději dívám na anglicky mluvenou verzi (nejdřív jsem se ale kouknul na tu českou) - opakuji si angličtinu a přitom na sebe nechávám působit Boží slovo Lukášova evangelia a současně vnímám i atmosféru, v jaké se jednotlivé děje odehrávaly (je to taková možnost dál domýšlet, jaké to tehdy bylo, rozjímat...).

Film Ježíš (česky)
Film Jesus (english with english subt.)


Sdílet

| Autor: P. Pavel Zahradníček | Vydáno dne 09. 04. 2012 | 5736 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.