Zajímavé

Rok sv. Josefa: Modlitba sv. Jana XXIII. ke sv. Josefovi

zdroj: www.pixabay.com, CCO (Volně k dispozici) V rámci Roku sv. Josefa nabízíme modlitbu k tomuto světci...

Svatý Josefe, vyvolený Bohem k tomu, abys byl na této zemi ochráncem Ježíše a nejčistším snoubencem Panny Marie.

Ty jsi prožil svůj život v dokonalém plnění povinností a prací svých rukou jsi živil Svatou Rodinu v Nazaretě: ochraňuj milostivě nás, kteří se k tobě s důvěrou obracíme.

Ty znáš naše touhy, naše starosti a naše naděje: k tobě se utíkáme, protože víme, že v tobě najdeme toho, kdo nás ochraňuje.

Také ty jsi zakoušel zkoušky, námahu a únavu, ale tvůj duch, naplněn nejhlubším pokojem, jásal radostí pro důvěrný vztah s Božím Synem, tobě svěřeným, a s Marií, jeho nejsladší Matkou.

Pomáhej nám, abychom pochopili, že nejsme sami ve své práci, abychom uměli odhalit Ježíše vedle nás, přijali ho s otevřeností a střežili ho s věrností tak, jak jsi činil ty.

Vypros nám, aby v naší rodině všechno bylo posvěceno láskou, trpělivostí, spravedlností a úsilím o dobro.
Amen.


zdroj: www.pixabay.com, CCO

Sdílet

| Autor: Anička Balintová | Vydáno dne 26. 05. 2021 | 93 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.