Zajímavé

10. číslo časopisu Milujte se!

Milujte se Rádi oznamujeme, že 10. číslo časopisu, který si mnozí oblíbili, právě vyšlo. Jde o časopis pro novou evangelizaci, doporučujeme! Je k dispozici ve formátu PDF ke stažení na www.milujte.se.
Jeho hlavním tématem jsou tragické události 50. let, které bývají spojovány s Babicemi. Téma je zpracováno z pohledu kněží, kteří vše prožili. Časopis přináší i řadu svědectví a rozhovor s otcem biskupem Pavlem Posádem o tom, co je důležité pro nově pokřtěné, aby se neztratili. Najdete zde také několik zajímavých odkazů na dobrou četbu, pěkných nabídek pořadů na www.TV-MIS.cz a mnoho dalšího.


Na webu www.milujte.se najdete všechna čísla v PDF formátu (doporučujeme navštívit archiv dosud vydaných čísel časopisu Milujte se! ).
Na webu www.milujte se! je i možnost objednávek tohoto časopisu. Objednejte si i více čísel a používejte je k evangelizaci ve svém okolí, vždyť i k tomu je určen.
Časopis posíláme zdarma. Náklady na výrobu a distribuci jednoho výtisku, které činí přibližně 20,- Kč, jsou hrazeny výhradně z darů čtenářů.


Sdílet

| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 30. 07. 2009 | 3693 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.