Bylo

Výsledky tříkrálové sbírky ve farnosti Jeníkov a Duchcově

V tomto článku najdete výsledky tříkrálové sbírky ve farnosti Jeníkov a kratičké ohlédnutí.

Letošní tříkrálová sbírka ve farnosti Jeníkov se uskutečnila v těchto obcích: Jeníkov, Oldřichov, Lahošť, Hudcov, Hudcov - Panorama. Všechny tyto obce patří do farnosti Jeníkov. Tříkrálové navštívili také školky v Jeníkově a v Lahošti. Kde si s dětmi povyprávěli o jejich putování za hvězdou, která je vedla za nově narozeným Králem Ježíšem Kristem. Mateřská školka v Lahošti přispěla do tříkrálové pokladničky. Vybíralo se do 8 tříkrálových pokladniček Oblastní charity Teplice a celkem se tříkrálové sbírky ve farnosti Jeníkov zúčastnilo přibližně 30 koledníků. Farnost Jeníkov také organizovala tříkrálovou sbírku v Duchcově ve spolupráci s FATMem Vranov nad Dyjí a Oblastní charitou Most. Již po několikáté opět přijel autobus s moravskými koledníky, kteří pomohli sbírku uskutečnit.

Děkujeme všem, kteří do tříkrálové sbírky přispěli a přijali tříkrálové koledníky.
Pán Bůh zaplať!


Výsledky:

FARNOST JENÍKOV
Lahošť 7 247,-
Hudcov 6 535,-
Jeníkov 1 785,-
Oldřichov 6 464,-
celkem 22 031,-

DUCHCOV
48 120,-Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 19. 02. 2019 | 1142 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.