Bylo

Uskutečnilo se setkání tříkrálových koledníků v Duchcově a byly předány odměny výherců tříkrálové soutěže

V pondělí 25. února se v kulturním centru v Duchcově uskutečnilo setkání tříkrálových koledníků. Během setkání byla zmíněna tříkrálová sbírka v Duchcově, při které se letos podařilo moravským i místním koledníkům vysbírat celkem 59 886 Kč. Slovo na uvítání měl také duchcovský pan starosta Zbyněk Šimbera.
Následovaly informace o celostátní tříkrálové výtvarné soutěži Nakresli tři krále s letošním podtématem jak odchází od Heroda. Ze severních Čech se v tříkrálové soutěži na prvních třech místech umístilo celkem 8 výherců z Mostu, Chomutova, Litoměřic, Teplic a další 3 z Duchcova, Jeníkova a Oseka byli oceněni zvláštní cenou FATYMu Vranov nad Dyjí. Odměny předal duchcovský pan starosta. Společně jsme si zazpívali tříkrálovou písničku a připili rychlými špunty, které dětem velmi chutnaly a setkání přešlo ve volné povídání.

Děkujeme městu Duchcov, že se toto setkání opět mohlo uskutečnit, panu starostovi za jeho čas a také všem, zaměstnancům kulturního centra v Duchcově, kteří setkání připravili, kéž zažíváte Boží požehnání!

Více o tříkrálové sbírce v Duchcově zde a zde


Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 27. 02. 2019 | 1174 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.