Historie

Prosba - napište svědectví související s Jeníkovem

Vzhledem k tomu, že se blíží výročí 20 let od adoptování Jeníkova FATYMem vznikl nápad, aby se posbírala svědectví těch, co v této souvislosti něco prožili a vydal by se sborník. Důvodů k vydání je hned několik:
1. Zavzpomínat a poděkovat Pánu Bohu.
2. Podělit se o svoje zkušenosti s těmi ostatními, kteří zažili svoje.
3. Sborník může povzbudit někoho dalšího, aby buď něco prožil s Jeníkovem nebo úplně jinde ve službě druhým.
4. Možná někoho napadne, v čem je možné se z daných zkušeností poučit a jak by se mohl a měl vývoj v Jeníkově ubírat dále.
Na každého z takto oslovených mám tedy 2 prosby zároveň:
1. Napište i vy sami zajímavá, čtivá a autentická svědectví, co jste prožili v Jeníkově.
2. Oslovte i Vy, prosím, ty, kteří by mohli takováto krátká a čtivá svědectví napsat. Nemám zájem o nějaké filosofické úvahy, prázdné řeči nebo obecné fráze typu "bylo to náročné". Prosím zcela konkrétně a naplno.
Sice už jsem některé oslovil (prostřednictvím některých spolupracovníků), ale zatím přišel jen dopis od nemnohých. A tak chci poprosit, ať popřemýšlíte a také, abyste to vzali vážně a opravdu napsali. Dejme si termín do konce těchto prázdnin.

Díky

PS: Myslím to zcela vážně, tak prosím neodkládejte a pošlete Vaše příběhy na můj mail marek@fatym.com nebo poštou Náměstí 20, 671 03 Vranov nad Dyjí.podzimní prázdniny Lančov 2016
Superden 2017
2017

Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 14. 08. 2018 | 1518 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.