Bylo

Ohlédnutí za tříkrálovou sbírkou v jeníkovské farnosti

Od 3. do 9. ledna probíhala ve jeníkovské farnosti tříkrálová sbírka, kterou již tradičně každý rok pořádá Charita, a na které se jeníkovská farnost může podílet.


Tříkráloví koledníci navštěvovali domácnosti spadající pod farnost Jeníkov:Jeníkov, Lahošť, Oldřichov, Hudcov, Hudcov - Panorama a svým zpěvem, úsměvem, přáním pokoje prosili o příspěvky do tříkrálových pokladniček pro potřebné. Přijetí bylo u většiny více než milé. Letos se do sbírky zapojilo okolo 20 dobrovolníků z toho 12 dětí. Některé děti byly obdivuhodně vytrvalé.
Tři králové také zavítali do Mateřské školy v Jeníkově a Lahošti, kde dětem povyprávěli příběh příběh o putování za hvězdou, která dovedla mudrce do Betléma, aby se poklonili narozenému Králi králů - Božímu Synu Ježíši Kristu.

Děkujeme všem, kteří se do tříkrálové sbírky zapojili, zvláště koledníkům, kteří koledovali i za nepříznivého počasí s bohatými a adrenalinovými zážitky se psy. V neposlední řadě patří poděkování všem, kteří koledníky přijali a přispěli do tříkrálové sbírky svým darem.

Chceme pěkně poděkovat za dar Vaší štědrosti,
ať se pokoj u Vás doma pro tento rok rozhostí.Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 15. 01. 2020 | 980 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.