Bylo

Dokončení tříkrálové sbírky ve farnosti Jeníkov

Ve středu 8. 1. jsme dokončili tříkrálovou sbírku ve farnosti Jeníkov, dokoledovali jsme obec Lahošť a Hudcov. Zvu vás k malému ohlédnutí tříkrálového koledování.
V Lahošti jsme navštívili také mateřské školky a také jsme popřáli všechno nejlepší do nového roku lahošťskému panu starostovi panu Fáberovi. V této obci jsme každoročně pěkně přijati.

Velké překvapení nás čekalo v obci Hudcov:
Mimo nečekané finanční štědrosti místních obyvatel jsme si také vykoledovali ovoce a sladkosti, třebaže s námi zde nechodily děti. Také jsme v jednom okamžiku nebyli tři, ale čtyři a to když se k nám přidal, jak nám bylo řečeno obecní pes, který, jak jsme se sami přesvědčili bydlí "všude a je všech".

Děkujeme Vám všem, kteří jste přispěli do tříkrálových kasiček. Děkujeme jménem těch, kterým jste takto pomohli. Máte odměnu v nebi.

Tříkrálová sbírka byla moc pěkná - Pánu Bohu díky. Pánu Bohu také díky za velmi pěkné počasí. Těšíme se na další rok a zveme všechny, kteří mají zájem ke spolupráci.
Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 13. 01. 2014 | 2176 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.