Moravský FATYM

Rok sv.. Josefa: tiskový apoštolát A.M.I.M.S. vydal brožurku - Se svatým Josefem

sv-Josef Brožurka má barevnou obálku s fotografií sochy sv. Josefa z jevišovického kostela a je zpestřena kresbami paní Jany Vaňkové. Přináší několik ne zcela obvyklých pohledů na sv. Josefa, který inspiruje i moderního člověka, a to nejen toho, který je dostatečně zakotven ve víře.

Po úvodním slově otce Jiřího Ochmana následují Josefovi životopisné údaje, jak je zachytili evangelisté. Nechybí zmínka o nepřehlédnutelných souvislostech sv. Josefa a papeže Františka a část papežova listu, který vydal k zahájení Roku sv. Josefa. Sborník doplňuje seznam kostelů a kaplí v brněnské diecézi a celá řada tipů, jak je možno konkrétně úctu k sv. Josefovi prožívat.

Některé možná překvapí informace o zjeveních sv. Josefa poměrně nedávno v Brazílii a o jeho poselství. Je zařazeno i několik modliteb ke sv. Josefovi včetně litanií, jejichž modlitba zvlášť v letošním roce je obdařena odpustky k roku sv. Josefa.

Protože brožurka vyšla ve Vranově nad Dyjí v A.M.I.M.S., na zadní stránce jsou ještě zobrazeny fotografie 2 kapliček, kde je ve Vranově a okolí uctíván sv. Josef.

Zájemci o tuto tiskovinu si ji mohou objednat za obvyklých podmínek, tj. za příspěvek na tisk (10 Kč) a poštovné, na faře ve Vranově nad Dyjí – emailem apostolat@fatym.com, telefonem 515 296 384 nebo na adrese A.M.I.M.S., Náměstí 20, 671 03 Vranov nad Dyjí.


sv-Josef

Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 07. 04. 2021 | 506 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.