Bohoslužby

Misijní týden soluňáků 2020:Boží Tělo v Zabrušanech

BT-2020 Páteční den v rámci misijního týdne soluňáků, bývá již tradičně zaměřen na přípravu Božího Těla v Zabrušanech, kde tato slavnost vyvrcholí mši svatou. Z kostela se jde průvodem k oltáři na hřbitově, kde se před Pánem Ježíšem v Nejsvětější svátosti modlíme.Během cesty k oltáři a zpět se zpívají chvály a žalmy. Můžeme tak společně a veřejně vyznat svou víru v Ježíšovo Božství a Jeho přítomnost ve Svátosti Oltářní. My sice vidíme "pouze" oplatku, ale vírou víme, že je ve svátosti přítomen. Stejně jako mudrci z Východu nebo pastýři, kteří se přišli poklonit malému Ježíši. Viděli žvatlající malé dítě, ale vírou věděli, že je to Bůh.

Pane Ježíši Kriste, věříme a vyznáváme, že jsi v této svátosti přítomen. Prosíme Tě, dej nám velkou milost, abychom Tě milovali a uctívali tak, jak jsme toho nejvíce schopni, a jak si to Ty sám zasluhuješ. Neboť Ty žiješ a kraluješ na věky věků. Amen.

BT-Zabrusany2020

Družičky


BT-Zabrusany2020


BT-Zabrusany2020


BT-Zabrusany2020


BT-Zabrusany2020


BT-Zabrusany2020


BT-Zabrusany2020

Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 21. 01. 2021 | 884 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.