Jeníkovské Marianky

Jeníkovské Marianky na Full of life

Také Marianky z okolí Jeníkova se vydaly zpívat na křesťanský open-air festival Full of life do Brna-Řečkovic. Ostatní Marianky nás vzali mezi sebe, mohli jsme s nimi tedy vystupovat v sobotu 25. 5. a zúčastnit se také ostatního festivalového programu.

Dne 24.05.2019 jsme přijeli do Brna, a ubytovali jsme se v Řečkovicích na faře. Abychom zahnali únavu z cesty, koupili jsme si skvělou točenou zmrzlinu. Potom jsme zkoušeli spolu s ostatními Mariankami až do večerních hodin písně na křesťanský festival Full of life. Vystupovali jsme v sobotu. Přišli jsme na řadu hned po Pavlu Helanovi. Nejlepší z písní byla „Babička“. Tahle písnička byla jeho konečná píseň a naše první. Všechno se mi tam moc líbilo. Zvlášť děti, které s námi vystupovaly byly skvělé. Poté jsme se šli podívat do centra Brna do Galerie Vaňkovka. Když jsme se vrátili do Řečkovic, zpívala tam skupina Slováků s názvem Lamačské chvály. Byla tam tma a hezká světla. Kdybych mohla říct za všechny jaké to bylo, řekla bych, že jsme to užily a že tohle jsme ani jedna nečekaly. Mohli jsme si na jeden den vyzkoušet být Mariankami. Za necelé dva dny jsme se naučili 12 písniček, a to bych třeba nikdy nedokázala, ale s pomocí těch lidí, co tam byli a holek co hráli na nástroje jsme se to naučili.

Anna Marie Kováčová


Sdílet

| Autor: Ludmila Rozsypalová | Vydáno dne 04. 06. 2019 | 1111 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.