Poutní misto - Matka Důvěry

Modlitba k Panně Marii Jeníkovské

Modlitba k bolestné Panně Marii Jeníkovské Matce Důvěry. Mnozí z těch, kdo se k Panně Marii bolestné v Jeníkově modlili, mohou dosvědčit, že byli vyslyšeni. Po té, co byl do jeníkovského kostela umístěn v roce 2002 obraz Panny Marie Matky Důvěry, dochází k dalším menším i větším vyslyšením.Maria, Matko Důvěry, Tys neochvějně spoléhala na Boží lásku i v nejtěžších zkouškách svého života, když jsi pociťovala nebezpečí, bezmocnost a osamocenost a tím jsi dala Pánu příležitost, aby na Tobě vykonal veliké věci
Od Tebe se chceme učit opravdově důvěřovat našemu Bohu a tak jako Ty ho vytrvale milovat za všech okolností a odevzdaně s radostí přijímat jeho vůli i kdyby měnila naše plány a byla pro nás těžká.
Maria, Tvé přímluvě svěřujeme spásu svou a svých bližních a všechny své pozemské úmysly a starosti, ať i skrze nás může být oslaven náš Pán.

Amen

Imprimatur: † Mons.ThDr. Josef Koukl 22. 5.02, č.j. 652/02


Sdílet

| Autor: Táňa Dohnalová | Vydáno dne 13. 10. 2013 | 3627 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.