Rodina

Stříbrné vteřiny

Dřevo Ježíš užíval často podobenství, aby objasnil tajemství Božího království. Někdy nám je Bůh ukazuje i drobnými zážitky.....Jeden tatínek vyprávěl: " Stavěl jsem na zahrádce zídku. Přišel za mnou malý Petřík s prosbou: " Tati, pomazlit!". Řekl jsem mu: " Petříku, podívej, teď mám ruce od malty, ale až to dostavím, hned se s tebou pomazlím."

Odešel. Za chvilku však slyším velký křik. Přeskočil jsem zídku v domnění, že snad spadl do vápna. Petřík šel s pláčem proti mně, držel v ručičkách zlomený tesařský metr a naříkal:" Tatínkovi polámalo!"
Otřel jsem ruce do montérek, vzal ho do náruče a těšil jsem ho: " Neplač, já vím, žes mě nechtěl zarmoutit."


Vendy 2


V té chvíli jsem pochopil, jak Bůh přijímá naše vyznání ve zpovědi. A sám jsem si s tím dítětem v náručí připadal jako nebeský Otec.

Podle J.Mikuláška


Sdílet

| Autor: Jana Jičínská | Vydáno dne 09. 01. 2013 | 2037 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.