Boží doteky

Odpuštění hříchů

zpovědnice Píšu vám, dítky, že jsou vám odpuštěny hříchy pro jeho jméno. (1.Janův 2,12)

Zpovědnice


Každý člověk, který před Bohem vyzná své viny a uvěří ve Vykupitele Ježíše Krista, obdrží odpuštění svých hříchů. Bůh ho osvobozuje od vší viny, protože Ježíš za něho na sebe vzal trest.

K Božímu odpuštění dochází ihned. Jakmile před Bohem upřímně vyznáme, odpustí nám hříchy.
Nevyžaduje žádnou zkušební dobu a žádné odškodnění za učiněné hříchy.
Jeho slovo platí:"jestliže své hříchy vyznáváme, on je věrný a spravedlivý, aby nám hříchy odpustil a očistil nás od každé nepravosti."

Boží odpuštění je plně platné. Když nám Bůh hříchy odpustí, nikdy se k nim už nevrátí. Věc je provždy vyřízena, protože Ježíš Kristus svou smrtí učinil všem nárokům plně zadost.

Boží odpuštění je vše zahrnující. Nejen hříchy naší minulosti jsou před Bohem vyřízeny. Ani nepravosti, které žel ještě uděláme, se nemohou dotknout našeho přijetí u Boha.

Jako věřící si smíme být naprosto jistí: Všechny mé hříchy jsou odpuštěny! To činí naše srdce klidným a šťastným.
Z vděčnosti pak chceme žít k Boží cti.


2015
Sdílet

| Autor: Jana Jičínská | Vydáno dne 26. 02. 2016 | 1217 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.