Boží doteky

Do nového roku

Krmítko Několik slov pro každého.


Balónky 08


....Do nového roku, který je před námi, bych vám všem chtěl popřát.

Přeji vám skutečnou svobodu. Abyste dobře nakládali s tímto darem. Máte ve svých rukou na co se budete dívat, čemu budete naslouchat a čím zaměstnáte svou mysl.
Jestli budete pozorovat chyby a křivdy, nebo se budete dívat na věci hezké a dobré.
Jestli budete donekonečna přemítat nad tím, co vám udělali nebo pro vás neudělali lidé, nebo po příkladu Panny Marie budete v tichu žasnout nad tím, co pro vás udělal a dělá Bůh.

Přeji vám sílu. Sílu opustit zlo a konat dobro. Sílu odejít od toho, co vám škodí a věnovat se tomu, co vám prospívá a přináší radost.
Sílu přijmout Ježíše a nosit ho v srdci. Spojit s ním život v radostech i těžkostech.
Sílu obětovat se s Ježíšem za spásu světa a radovat se z toho, že mu můžeme pomáhat s křížem a mít tak podíl na velikém díle spásy.

Přeji vám odvahu věřit. Vydat se Bohu do rukou a spolehnout se na něho. Odvahu postavit život na Jeho přikázáních a radách.
Odvahu vydat se po cestě milosrdenství a odpuštění. Odvahu přijmout Boží plán a modlit se s Marií: Pane, ať se mi stane podle tvého slova.
Odvahu vytrvat ve službě Bohu, i když se okolnosti vyvíjejí jinak, než jsme si představovali a přáli. A my jsme místo hotelu ve stáji.

Přeji vám radost. Radost pastýřů, kteří poslechli hlas nebeského posla a spatřili živého Ježíše. Radost z Boha, který se stal člověkem, abychom se my stali jeho dětmi.
Radost z Boha, který splnil svá zaslíbení a čeká na nás, jestli na jeho lásku a zájem odpovíme svým otevřeným srdcem.

Všichni jsme milovaní, na každém z nás Bohu záleží, pro každého z nás se narodil. To je radostné poselství Vánoc. Kéž nás všechny provází novým rokem, rokem Božího milosrdenství....Vánoce 2015


( P.Jan Richter )Sdílet

| Autor: Jana Jičínská | Vydáno dne 03. 01. 2016 | 1046 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Externí odkazy na nová on-line videa a audia (mp3):

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Hosting zajištuje apoštolát A.M.I.M.S., na jehož činnosti se podílí FATYM a Misionáři obláti P. Marie Neposkvrněné (OMI). Provozuje též TV-MIS.cz (on-line křesťanská internetová televize s programem na vyžádání - on-demand - zdarma) a připravuje i TV-MIS.com v ukrajinštině, ruštine a běloruštině.

Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak.